Ana içeriğe atla

SATIN ALMA KOMİSYONU

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ

Sertaç KOÇ

Yakup İLÇİ

 

MUAYENE KOMİYONU

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR

Elif AYDENİZ

Fatih ÇETİN

 

KAYITTAN DÜŞME TEKLİF VE DEĞER TESPİT KOMİSYONU

Arş.Gör.Halit ÇELİK

Arş.Gör.Yunus Emre KABAN

Yakup İLÇİ

 

TAŞINIR MAL KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR

Arş.Gör.Pakize Nurgül ŞEN

Sertaç KOÇ

 

HARCAMA YETKİLİSİ (ASIL)

Prof.Dr.Azize ALAYLI

 

HARCAMA YETKİLİSİ (YEDEK)

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ

 

GERÇEKLEŞTİRME YETKİLİSİ (ASIL)

Sertaç KOÇ

 

GERÇEKLEŞTİRME YETKİLİSİ (YEDEK)

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR

 

AVANS MUTEMEDİ

Yakup İLÇİ

 

UYGULAMALI EĞİTİM KOMİSYONU

Prof.Dr.Azize ALAYLI (Başkan)

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ (Üye)

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR (Üye)

 

AKADEMİK TEŞVİK VE YAYIN KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Canan BİRİMOĞLU OKUYAN (Başkan)

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ (Üye)

Doç.Dr.Hamza Malik OKUYAN (Üye)

 

BURS KOMİSYONU

Prof.Dr. Cemil ÖRGEV (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Özge ÖNER (Üye)

 

 

EĞİTİM-ÖĞRETİM KOMİSYONU

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ (Başkan)

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR (Üye)

 

 

ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin ASLAN (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Canan BİRİMOĞLU OKUYAN (Üye)

Arş.Gör. Ayça COŞKUN (Üye)

 

KALİTE KOMİSYONU

Kalite Elçisi Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR (Başkan)

Öğr.Gör.Sena Gizem GENÇ (Üye)

Arş.Gör.Buse METE (Üye)

Arş.Gör.Büşra GÜRÇAY (Üye)

Öğrenci Temsilcisi

 

SPOR, KÜLTÜR VE SANAT KOMİSYONU

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR (Başkan)

Arş.Gör.Buse METE

Arş.Gör.Esma AKGÜL

Arş.Gör.Pakize Nurgül ŞEN

Arş.Büşra GÜRÇAY

Arş.Gör.Halit ÇELİK

Arş.Gör.Yunus Emre KABAN

Arş.Gör.Ayça COŞKUN

Arş.Gör.Şeyda Öznur AYÇİÇEK

 

ÖZEL GEREKSİNİMLİ ÖĞRENCİ KOMİSYONU

 

Dr.Öğr.Üyesi Özge ÖNER (Üye)

Dr.Öğr.Üyesi Gökhan AĞAÇ (Üye)

 

SORUŞTURMA KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin ASLAN (Başkan)

Dr.Öğr.Üyesi Canan BİRİMOĞLU OKUYAN (Üye)

 

 

YATAY GEÇİŞ, İNTİBAK VE MUAFİYET HEMŞİRELİK BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Fatma TANRIKULU

Arş.Gör.Büşra GÜRÇAY

 

YATAY GEÇİŞ, İNTİBAK VE MUAFİYET FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr.Hamza Malik OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR

Arş.Gör.Pakize Nurgül ŞEN

 

YATAY GEÇİŞ, İNTİBAK VE MUAFİYET SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR

Dr.Öğr.Üyesi Gökhan AĞAÇ

Arş.Gör.Buse METE

 

UYGULAMALI EĞİTİM HEMŞİRELİK BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Fatma TANRIKULU

Arş.Gör.Büşra GÜRÇAY

 

UYGULAMALI EĞİTİM FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜM KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR

Öğr.Gör.Sena Gizem GENÇ

Arş.Gör.Pakize Nurgül ŞEN

 

UYGULAMALI EĞİTİM SAĞLIK YÖNETİMİ BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR

Dr.Öğr.Üyesi Gökhan AĞAÇ

Arş.Gör.Buse METE

 

ÇAP VE YANDAL HEMŞİRELİK BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr.Feride TAŞKIN YILMAZ

Dr.Öğr.Üyesi Fatma TANRIKULU

Arş.Gör.Büşra GÜRÇAY

 

ÇAP VE YANDAL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON BÖLÜM KOMİSYONU

Doç.Dr. Hamza Malik OKUYAN

Dr.Öğr.Üyesi Oğuzhan Bahadır DEMİR

Arş.Gör.Pakize Nurgül ŞEN

 

ÇAP VE YANDAL SAĞLIK YÖNETİMİ KOMİSYONU

Doç.Dr. İsmail ŞİMŞİR

Dr.Öğr.Üyesi Gökhan AĞAÇ

Arş.Gör.Buse METE